Геология и Геодезия в

Выполняем геологические и геодезические инженерные изыскания под постройку или реконструкцию любых сооружений в . Бурение скважин, анализ почвы/грунта, геодезическая и топографическая съемка участов любой сложности. Работаем в оговоренные сроки, качественно и профессионально. У нас - высокоточное современное оборудование, квалифицированные дипломированные специалисты и самые приятные цены.

Заказать консультацию
Геологія та геодезія

Геологія – це наука метою якої є вивчення структурних особливостей ґрунту, рельєфу, фізико-хімічних властивостей земної кори. На сьогодні за допомогою отриманих даних, в результаті наукових досліджень, вдалося перекласти побут сучасної людини на якісно новий рівень. Геологія активно використовується в різних сферах людської діяльності. Проте найбільшу актуальність вона має в сегменті інженерно-геологічних робіт підчас будівництва.

ПОСЛУГИ КОНТАКТИ

Роль геології у будівництві

Інженерно-геологічні дослідження для будівництва ставлять перед собою завдання отримати необхідну інформацію стосовно доцільності застосування тих чи інших параметрів при подальшому зведення будівлі, а також пошук найбільш оптимальних територій для його розміщення. При цьому внаслідок проведених досліджень складається рекомендація стосовно того яку стратегію вибрати для зведення будівлі, а також які дії необхідно зробити, щоб мінімізувати вплив геологічних процесів на цілісність архітектурної споруди.
Інженерна геологія має на меті усебічне дослідження фізико-механічних властивостей ґрунту, оскільки від них на пряму залежить міра надійності і експлуатаційні можливості будівельної споруди.
Дослідження ґрунту під будівництво включає також аналіз хімічних речовин, що входять в нього, які багато в чому і визначають структурно-текстурну специфіку ґрунту, що необхідно враховувати при будівництві. Аналіз землі може виявитися корисним не лише власником земельних ділянок, але також і людям, які планують придбати приватний будинок або заміський котедж. У зв’язку з поганою екологією, саме земля виявляється тим місцем, де кількість токсичних речовин, включаючи патогенних мікроорганізмів, стає дуже високим. Причиною цьому може бути близьке розташування земельної ділянки до промислових підприємств, що інтенсивно забруднюють довкілля важкими металами, токсинами і нафтопродуктами. Не менш згубно на стані ґрунту позначається застосування різних добрив і пестицидів, що призводять до її органічної деградації і як наслідок безпліддя.
Аналіз ґрунту під фундамент повинен здійснюватися перед початком будівництва будь-якої будівлі, з метою визначити міру стійкості, надійності і безпеку в експлуатації майбутньої споруди. За допомогою буріння свердловин береться ґрунт і ретельно вивчається в лабораторних умовах. Отримана інформація стосовно різновиду ґрунту, його структури, глибини промерзання, фізико-механічним властивостям грунтів, дає можливість встановити ойго несучу здатності, і прийти до рішення про доцільність здійсненні будівельних робіт.

Геодезія і її роль у будівництві

ГоловнаГеодезія у будівництві грає фундаментальну роль, оскільки отримувана в наслідку подібних досліджень інформація визначає фундаментальні речі від яких залежить: точність виконання проектування і будівництва, міцність функціональність і експлуатаційні характеристики архітектурної споруди. Подібні роботи носять різнобічний, комплексний характер і в переважній більшості випадків є обов’язковими до проведення як на етапі проектування, так і перед здачею будівельного об’єкту в експлуатацію.
Геодезичні також, як і інженерно-геологічні дослідження під будівництво заміських котеджів, приватних будинків такі ж потрібні як при зведенні висотних конструкцій. Адже з їх допомогою можна не лише оптимізувати стратегію будівельних робіт, але і обґрунтувати пов’язані з ними фінансові витрати.

ВИКОНАНІ РОБОТИ

Ефективне рішення від надійного партнера

1223 1

Геологічні дослідження для будівництва, так само як і комплекс геодезичних послуг, що проводяться нашою компанією в різних регіонах України, завдяки демократичному діапазону цін і високому рівню професіоналізму наших співробітників, здатні задовольнити очікування навіть найвимогливіших клієнтів.
Скориставшись вказаними контактними даними, ви зможете замовити:
01. Інженерно-геологічні дослідження під будівництво.
02. Розбиття осей будівлі.
03. Винесення меж ділянки.
04. Аерофотознімання.
05. Топографічна і кадастрова зйомка.
06. Установка межових знаків.
07. Очищення водойм.
08. Ситуаційний план місцевості.
09. Узгодження меж земельної ділянки.
10. Буріння свердловин.
Та багато інших видів робіт геолого-геодезичного напрямку.

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2021
Call Now Button