Геодезiя та Геологiя у Вінницi

Геологія і геодезія завжди була важливою частиною в сфері будівництва споруд будь-яких масштабів, від невеликого будиночка, до найбільших і неймовірних споруд які тільки існують на нашій планеті. Без правильно виконаних інженерно-геологічних вишукувань, ніяке будинок або ж інше інженерне споруда не простоїть довго, а тільки буде піддавати людей живуть або працюють в ньому або ж поблизу нього, небезпеки, що не обрадувала б нікого. Тому геологічні та геодезичні роботи на етапі проектування дуже важливі, та й при реконструкції теж.

Професійні послуги від кваліфікованих фахівців в місті Вінниця

Замовити геологія Вінниця

Інженерно-геологічні вишукування , а також дослідження ділянки геодезичного характеру є нашою спеціалізацією в компанії «Геобест». Команда досвідчених і високваліфіцірование інженерів, використовуючи сучасне бурове, а також вимірювальне обладнання, готова якісно і максимально в короткі терміни виконати будь-які інженерно-геологічні та геодезичні роботи для будівництва в м Вінниця та його околиці. Нашою основною метою є докладний вивчення геоморфології ділянки, відведеної під будівництво, а також для реконструкції споруд, вже введених в експлуатацію.

Якісно виконані інженерно-геодезичні дослідження дозволяють забудовникові оптимізувати вартість будівельних робіт, а також виробити адекватну стратегію їх реалізації.

Особливо слід відзначити, що геодезія в тандемі з геологічними заходами дає можливість детально вивчити місцевий рельєф і грунт, а також отримати дані про геохімічних властивостях підземних вод. Результатом виконаних нами інженерно-геодезичних вишукувань стане надання клієнту відповідного звіту, на підставі якого приймається рішення щодо доцільності проведення будівельних робіт на дослідженому ділянці.

До переваг, які ми надаємо можна віднести:

 • Застосування сучасного і високоточного обладнання.
 • Оперативність і якість робіт.
 • Надання гарантії на виконані науково-дослідні роботи.
 • Прийнятна вартість, яка порадує вас.
 • Більше 12 років успішної роботи і більше 1000 задоволених клієнтів, багато з яких стали постійними користувачами наших послуг.

Що Їх нашими експертами інженерно-геологічні вишукування і геодезичні дослідження можуть включати в себе наступні види робіт:

 1. Буріння свердловин .
 2. Топографічна зйомка місцевості.
 3. Геоморфологический аналіз ґрунтів і геохімічних властивостей ґрунтових вод.
 4. Розбивка фундаменту.
 5. Аерофотозйомка.

Замовити інженерно-геологічні вишукування і геодезичні дослідження в м Вінниця та його околицях, ви можете абсолютно в будь-який час, скориставшись нашими контактними даними.

Основні етапи інженерно-геологічних і геодезичних вишукувань

Замовити геодезія Вінниця

Виконання інженерно-геологічних або геодезичних робіт ділянки, відведеної для будівництва багатоповерхового будинку, промислової споруди, автодоріг або ж прокладка підземних комунікацій, проводяться в наступній послідовності:

 1. Етап підготовки. Наші кваліфіковані фахівці вивчають отримане від замовника технічне завдання, проводять аналіз наявної бази архівних даних. Розраховують кошторис і складають договір з клієнтом.
 2. Польовий етап. Геодезія ділянки зводиться до проведення топографічної зйомки з подальшим складанням плану потрібного масштабу, схеми місцевості в якому відображається інформація про всіх спорудах і лініях комунікацій інженерного призначення, а також рельєф місцевості. Для виявлення плями забудови виконуються інженерно-геологічні вишукування у вигляді буріння свердловин з подальшим відбором проб грунту і підземних вод для подальшого поглибленого вивчення.
 3. Камеральний етап. Після проведення лабораторних аналізів вилучених проб. За отриманими даними проводиться остаточних аналіз ділянки і подальше складання докладного звіту, який ми надаємо в кінцевому підсумку. У ньому надано опис ділянки, все його особливості, характеристики грунтів і підземних вод, для подальшого просування проектованого об’єкта.

Геодезія ділянки проводиться, як на етапі проектування, так і під час будівельних робіт, включаючи введення об’єкта в експлуатацію, що дозволяє своєчасно виявляти можливі відхилення від проекту.

Вартість, за якою ви можете замовити послуги інженерного центру « Геобест » залежить від обсягу пригнічених завдань і термінів їх реалізації. Попередня ціна на які ми проводимо інженерно-геологічні вишукування в місті Вінниця відображені в прайс-листі на нашому офіційному сайті.

Геологія і геодезія надається у Вінниці і Вінницькій області : Жмеринка, Могилів-Подільський, Хмільник, Гайсин, Козятин, Ладижин, Козятин, Бар, Тульчин, Бершадь, Гнівань, Немирів, Іллінці, Ямпіль, Погребище, Липовець , Шаргород.

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы

Прием звонков

Сделать геологию недорого (068) 674 65 44 (099) 241 21 40
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Заказать консультацию
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Геология ГЕОБЕСТ
Геодезия ГЕОБЕСТ
Инженерные изыскания ГЕОБЕСТ
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2019
Call Now Button