Геодезiя та Геологiя у Донецькy

Замовити геологію Донецьк

Територія Донбасу є вельми навантаженим індустріальним районом. Заводи, Шахти, Фабрики і багато іншого дають солідну навантаження на земну поверхню. І не рідкісні випадки, коли величезні цехи покриваються тріщинами і приходять в аварійний стан. І в результаті ми маємо споруду, яка потребує капітального ремонту, який вельми витратний.

Всіма цими дослідженнями і запобіганням таким ситуацій займається геологія і геодезія. При проведенні інженерно-геологічних вишукувань проводиться детальний аналіз нинішнього стану рельєфу, його рекогносцировка, і безпосередньо морфологічних умов грунтів залягають код грунтово-рослинним покривом.

Де замовити Інженерну геологію і геодезію в Донецькій області

Замовити інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні вишукування під будівництво нових споруд, будь то цех, житловий будинок, котедж, багатоповерховий будинок, сонячні електростанції, автомобільні дороги або ж прокладка підземних комунікацій, або ж реконструкція вже експлуатованих споруд для їх розширення або ж капітального ремонту і виведення з аварійного стану. Все це можна замовити у нас, наша інженерна компанія «Геобест» займає лідируючі місця геології на території всієї держави. Ми вже більше 12 років надаємо свої дуже якісні послуги, у нас понад 1000 закритих об’єктів, і задоволених замовників, які повторно звертаються до нас знаючи, що отримають очікуваний результат.

Наша компанія володіє:

 • Відмінним досвідченим персоналом, які знають свою справу і застосовує свій досвід дуже ефективно;
 • Новітнє, високоточне обладнання завдяки якому ми виконуємо роботу в максимально короткі терміни і з високою ефективністю;
 • Ми володіємо відмінною базою даних, накопиченої за багато років;
 • Всі наші лабораторні дослідження проводяться в лабораторії з новітнім, точним і якісним обладнанням;

Всі ці фактори є нашим значною перевагою. Замовивши у нашій компанії «Геобест» послуги геології та геодезії, на території Донецької області, ви не пошкодуєте. Провівши замовлення, обговоривши умови і надавши нам завдання. Ви незабаром отримаєте кінцевий результат, який не тільки покаже наочно умови вашої ділянки, так ще ймовірно дозволить вам внести корективи в проект, що дозволить підібрати більш необхідний тип фундаменту і ресурси для побудови, що буде для вас більш доцільно як в плані довговічності експлуатації вашого об’єкта, так і з фінансової точки зору.

Замовити геодезія Донецьк

Весь процес роботи над вашим проходить за відпрацьованою за роки і дуже ефективною, а також злагодженої схемою:

 1. Початковий етап: після отримання замовлення, і надання нам технічного завдання, наші співробітники займаються його докладним вивченням, щоб попередньо зрозуміти з яких умовах ми зіткнулися. Потім на вашу ділянку для вже польового вивчення виїжджає наш оперативний загін, який займається безпосередньо польовий розвідкою місцевості, буровими роботами і відбором проб, для більш ретельного вивчення в лабораторних дослідженнях;
 2. Камеральний етап: після отримання роб води і грунту, наші співробітники відвозять їх у лабораторію, де проводять фізико-механічні випробування грунтів, а так само геохімічні властивості ґрунтових вод (якщо такі були зустрінуті) і їх агресивність. Слідом наші співробітники з камерального відділу, приступають до докладного вивчення і опису вашої ділянки за всіма зібраними даними. Складають графічні додатки (плани та розрізи);
 3. Заключний етап: після докладного опису ділянки, все результати збираються в єдиний звіт, в якому все детально показано і описано, щоб проектувальник в подальшому міг без труднощів продовжити роботу з ним. Ви отримуєте даний звіт як у друкованому, а також електронному вигляді.

Увага!

Приносимо свої щирі вибачення, але по відомі причин, ми надаємо наші послуги виключно на територіях підконтрольних Україні.

Замовити послуги по геології і геодезії під будівництво і реконструкцію ви можете вже зараз. На нашому сайті ви, скориставшись нашим прайс листом і калькулятором, ви можете розрахувати детальну вартість для вашої ділянки або ж відразу зрозуміти приблизну. Ми вас запевняємо що ціни дуже приємні і низькі на ринку. Також ви маєте можливість залишити заявку на «передзвонити». Будемо раді прийняти ваше замовлення!

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2019
Call Now Button