Геологія ділянки

Геологія ділянки – це комплекс інженерно-геологічних досліджень, здійснюваних на досліджуваній території перед будівництвом. Метою є визначення оптимального типу і розрахунку фундаменту будівлі, що зводиться, проектування комунікаційних систем і так далі. Головним завданням подібних робіт є отримання фактичних даних відносно рельєфу, структурних особливостей і фізико-механічних властивостей ґрунту. Це дозволить надалі оптимально розрахувати основу споруди.

Роль геології у будівництві

Інженерно-геологічні дослідження для будівництва ставлять перед собою завдання отримати необхідну інформацію стосовно доцільності зведення будівлі, а також пошук найбільш оптимальних територій для його розміщення. При цьому внаслідок проведених досліджень складається рекомендація стосовно того яку стратегію вибрати для зведення будівлі, а також які дії необхідно зробити, щоб мінімізувати вплив геологічних процесів на цілісність архітектурної споруди. Будівельна геологія має на меті усебічне дослідження фізико-механічних властивостей ґрунту. Оскільки від геології ділянки багато в чому залежить міра надійності і експлуатаційні можливості будівельної споруди. Дослідження ґрунту під будівництво включає також аналіз хімічних речовин, що входять в нього. Вони багато в чому і визначають структурно-текстурну специфіку ґрунту, що необхідно враховувати при будівництві.

Геологія ділянки

Алгоритм на геологію ділянки

Геологія ділянки в Дніпрі, Харкові, Києві, Львові, як у будь-якому великому місті України здійснюється нашими кваліфікованими фахівцями з проведення геологічної розвідки. Після оформлення заявки, наші інженери ознайомлюються з технічним завданням і складають поетапність необхідних робіт. Після калькуляції і узгодження усіх нюансів із замовником укладається договір. На досліджувану територію виїжджає бригада геологів з метою отримати інформацію про якісні характеристики і фізико-механічні особливості ґрунту. Для цього застосовується різні види буріння, яке проводится на місці майбутнього фундаменту. При необхідності проводиться зондування з метою встановити коефіцієнт опору ґрунту. Далі беруться проби ґрунту, а також визначається глибина залягання водоносного горизонту. Отримані зразки класифікуються, герметично упаковуються і вирушають на усебічно вивчення в лабораторних умовах. Після камеральної стадії наші фахівці складають документи стосовно проведених досліджень, що включють текстові і графічні матеріали – технічний звіт. За бажанням замовника уся інформація про результат виконаних робіт, включаючи необхідні рекомендації можуть бути надані як у паперовому так і в цифровому форматі.

геологія ділянки

Наші переваги при проведенні геології

Упродовж тривалого часу наша компанія успішно здійснює геодезичні та геологічні дослідження ділянок під будівництво на найвигідніших умовах. Необхідно відмітити, що вартість подібних досліджень визначається кількістю послуг, що виконуються, складністю завдання, умовами роботи, а також необхідністю задіяти додаткове устаткування і інструменти. Завдяки наявності в арсеналі наших фахівців сучасного устаткування, а також використання інноваційних технологій геології ділянки і методів комп’ютерного аналізу, ми гарантуємо отримання якісного результату, в незалежності від міри складності поставлених завдань.

Демократична цінова політика, що проводиться нашою компанією відносно інженерно-геологічних і геодезичних досліджень, які охоплюють усю територію України, враховує виключно необхідні витрати і адекватний рівень прибутку. Саме тому вартість наших послуг  знаходиться в демократичному діапазоні і вигідно відрізняє нашу діяльність від конкурентів.

З нашою допомогою, ви можете також замовити:

 1. Розбиття осей.
 2. Попередня геологічна оцінка ділянок.
 3. Топоз’йомка.
 4. Очищення і поглиблення водойм.
 5. Буріння свердловин.
 6. Геологічний розріз по свердловинах.
 7. Узгодження меж ділянки.
 8. Аерофотознімання.

Від того на скільки професійно і своєчасно буде виконана геологія ділянки так само як і комплекс геодезичних досліджень залежить надійність, функціональність і експлуатаційні можливості будівлі, що зводиться, або ліній комунікацій.

 

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2019
Call Now Button