Геодезія та Геологія у Львовi

Замовити геологія Львів

Геологія і геодезія є невід’ємними частинами кожного нового будівництва всіх видів інженерних споруд, від невеликих будівель житлового або суто технічно експлуатаційного характеру , будь то гараж, склад, сонячні електростанції або ж автодороги. Вони потрібні для того, щоб ваше інженерна споруда ще на стадії проекту було розраховано і будівельні матеріали були підібрані так, щоб воно прослужило максимально довго, не вимагало частих витрат на ремонт.

Саме для того, щоб ваше споруду послужило вам максимально довгий термін необхідна інженерна геологія. Вона займається дослідженням грунтів земної поверхні, їх фізико-механічними властивостями. Адже вони мають різні характеристики і можуть приймати різного роду деформації (просадка, усадка, зрушення і багато іншого). Наприклад, більшість грунтів під ваговими навантаженнями можуть деформуватися, візьміть той же суглинок в руки і стисніть його, він ущільнився, то ж станеться і під збудованим будинком і якщо воно побудовано без геологічних робіт, то невідомо як це відіб’ється на будівлі. Адже воно під власною вагою може як заглибитися під землю, так і покритися тріщинами.

Де замовити геологію у Львові?

Наша інженерна компанія « Геобест » надає широкий спектр геологічних і геодезичних послуг, які ми з більшою радістю надамо вам. Ми на геологічному ринку України фігуруємо як одні з лідируючих компаній вже більше 12 років. У нас працюють дуже здібні, досвідчені і висококваліфіковані співробітники, справляються з будь-яким видом завдань, якої складності вони б не були. Крім цього, у нас є в наявності найновіше і високоточне обладнання, завдяки якому ми виконуємо свою роботу на найвищому рівні якості і при цьому за досить короткий термін часу, то тільки порадуєш нашого клієнта зайвий раз.

Також в наші переваги входять:

 1. Багатий досвід і велика база даних;
 2. Найсучасніше програмне забезпечення;
 3. Досвідчені співробітники, які знайдуть індивідуальний підхід до кожного замовника і його об’єкту.

Наша компанія «Геобест» може запропонувати жителям міста Львова та його околиць такого виду послуги в сфері геології та геодезії:

І це далеко не весь список послуг, які ми можемо вам надати. Наша компанія «Геобест» виконала вже понад 1000 об’єктів, всі клієнти залишилися задоволені нашою працею і звертаються до нас знову і знову, знаючи, що від нас варто очікувати тільки кращих результатів. За якість нашої роботи ми несемо повну відповідальність.

Етапи виконання роботи

Замовити геодезія Львів

Перший етап , в ньому ми після підписання обмови з замовником і отримуючи на руки техзавдання приступаємо до його вивчення. Проводимо аналіз бази даних, і приступаємо до виконання завдання. На об’єкт виїжджає польова бригада, для того щоб виконати бурові роботи та відібрати проби ґрунту і ґрунтових вод, якщо такі були розкриті для подальшого вивчення в лабораторних умовах.

Другий етап. У ньому ми приступаємо до вивчення об’єкта вже в не польових умовах. Проводимо лабораторний аналіз ґрунтів та води, і отримані дослідження описуємо докладно. Складаємо графічні додатки (карти і геологічні розрізи), щоб в подальшому було все не тільки описано, а й показано на кресленнях.

Третій етап , заключний. У ньому ми збираємо воєдино всю проанализированную інформацію, в єдиний докладний інженерно-геологічний звіт. В якому детально описані аналізи, характеристики і властивості ґрунтів і в цілому ділянки, його геоморфологія і гідрогеологія. І так само надані висновки і супутні рішення, і поради щодо поліпшення проекту і подальшого його просуванню.

У підсумку ви на руки отримуєте повний геологічний звіт в друкованому вигляді, а також електронному. Так що замовити інженерно-геологічні та геодезичні дослідження ви можете вже прямо зараз, скориставшись нашими контактними номерами або ж залишити заявку на «Зателефонувати». Також для того, щоб ви вже заздалегідь знали на яку суму вам розраховувати, для вас є наш прайс лист, де надані основні ціни, а також є калькулятор щоб більш точно розрахувати ціну для вашого проекту. Будемо раді прийняти ваше замовлення.

Геологія і геодезія у Львові і містах Львівської області : Дрогобич, Червоноград, Стрий, Самбір, Борислав, Новояворівськ, Трускавець, Новий Розділ, Золочів, Броди, Сокаль, Стебник, Винники, Городок, Жовква, Яворів, Соснівка, Жидачів, Кам’янка-Бузька, Дубляни, Ходорів, Радехів, Мостиська, Пустомити, Рава-Руська, Буськ, Турка, Перемишляни, Старий Самбір, Судова Вишня, Сколе, Великі Мости, Моршин, Рудки, Добромиль, Новий Калинів, Хирів, Комарно, Бібрка, Глиняни, Белз, Угнів.

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2021
Call Now Button