Геодезія у будівництві

Геодезія у будівництві грає фундаментальну роль, оскільки отримувана в наслідку подібних досліджень інформація визначає надійність, міцність, функціональність і експлуатаційні характеристики архітектурної споруди. Подібні роботи носять різнобічний, комплексний характер і в переважній більшості випадків є обов’язковими до проведення як на етапі проектування, так і перед здачею будівельного об’єкту в експлуатацію. Геодезичні також, як і інженерно-геологічні дослідження під будівництво заміських котеджів або приватних будинків такі ж потрібні як при зведенні висотних конструкцій. Адже з їх допомогою можна не лише оптимізувати стратегію будівельних робіт, але і обґрунтувати пов’язані з ними фінансові витрати.

Основні напрями геодезичних робіт

Необхідно відмітити, що засаднича роль геодезії у будівництві зводиться до проведення дослідницьких заходів на певній місцевості, отримання відповідних даних і їх подальший аналіз, який буде покладений в основу майбутньої архітектурної споруди. Паралельно із зведенням будівельної споруди, фахівцями проводиться ще цілий ряд операцій інженерно-геодезичної спрямованості, об’єднаних воєдино спільною метою, нормативно правовими актами, а також санітарно і протипожежними приписами. Умовно геодезичні роботи у будівництві можна диференціювати на декілька основних груп:

 1. Топографічні роботи. Коректно складені схеми і креслення визначають усю подальшу підготовчу частину виробництва. Необхідна інформація добувається шляхом використання топографічної зйомки, здійснюваної спеціальними вимірювальними приладами в різних масштабах. При будівництві багатоповерхової будівлі, модернізації інженерних споруд перевага віддається великому масштабу, тоді як для створення плану населеного пункту або транспортних розв’язок вибір зупиняється на дрібнішому форматі.
 2. Розбиття осей. Геодезія  будівництва не обходиться без використання спеціальних знаків, що зберігаються на усіх етапах будівельних робіт, за допомогою яких забезпечується контроль якості забудови. Комплекс заходів включає в собі прив’язку до існуючої мережі з подальшим перенесенням і фіксацією ключових точок проекту на місцевості. Отримані результати вирушають забудовникові, у вигляді підсумкової технічної документації, що містить окрім схеми початкових координат, плану закріплення основних і додаткових осей, пояснювальну записку.
 3. Виконавча зйомка. Геодезія і будівництво, подібний симбіоз важко представити без робіт, що дозволяють контролювати усі етапи зведення будівлі. Подібна зйомка дає можливість зрозуміти на скільки фактичні дані досліджуваного об’єкту відповідає тим, що заявлені в проектному завданні. На підставі проведених досліджень створюється акт прийому-передачі будівельно-монтажних робіт.
 4. Контроль за станом об’єкту, що будується. Метою подібного моніторингу є спостереження потім як виконуються роботи на різних етапах будівництва. Об’єктом для дослідження служать такі параметри як осідання споруди, крен конструкції, деформація фундаменту.
 5. Контрольна зйомка підземних комунікацій. Робота здійснюється з метою забезпечити безперебійне функціонування підземних мереж (каналізація, електрокабель, газопровід), а також гарантувати подальший їх ремонт без порушення їх цілісності.

геодезия участка

Вигідна пропозиція від надійного партнера

Звернувшись в нашу компанію за вказаними контактними даними, вам надається можливість замовити інженерно-геодезичні дослідження для будівництва в Харкові, Дніпрі, Львові, а також у будь-якому великому місті країни за демократичною ціною. Широкий комплекс сервісу геологічної і геодезичної спрямованості, що робиться нами, включає:

 1. Буріння свердловин.
 2. Розбиття осей будівлі.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.
 5. Проектування котеджів.
 6. Установка межових знаків.
 7. Очищення водойм.
 8. Постановка на кадастровий облік.
 9. Аналіз ґрунту.
 10. Розробка дендроплана.

Завдяки використанню сучасних технологій, передового устаткування і функціональної техніки фахівці наше компанії здатні реалізувати геодезичні завдання будь-якої складності, якісно і оперативно.

 

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2019
Call Now Button