Геодезiя та Геологiя в Івано-Франківську

Згідно з існуючими в Україні нормативно-правовим правилам, на етапі проектування будь-якого інженерної споруди всіляких конструкцій і масштабів, на етапі проектування повинні проводиться інженерно-геологічні та геофізичні вишукування ділянки, виділеного безпосередньо під забудову. Також інженерно-геодезичні вишукування виконуються, при необхідності уточнення або з’ясування кордонів і площі ділянки, а також складання топографічних карт ділянки і комунікацій.

Інженерно-геологічні вишукування в Івано-Франківську від компанії «Геобест»

Замовити геологія Івано-Франківськ

Вже більше 12 років наш інженерний центр «Геобест» надає вам, дорогим клієнтам, професійні послуги інженерної геології, а також геодезії. За роки нашої діяльності наші високваліфіцірование фахівці виконали успішно понад 1000 проектів будь-якої складності по всій території України.

Ми знаходимо індивідуальних підхід до кожного клієнта, сумлінно і якісно виконуємо замовлення, беручи на себе повну відповідальність за свою роботу, наші досвідчені фахівці в рамках інженерно-геологічних вишукувань спільно з геодезичними дослідженнями виконують такого роду завдання:

  • Рекогносцирування ділянки;
  • Буріння свердловин під будівництво і реконструкцію будь-якого типу споруд;
  • Топографічна зйомка будь-яких масштабів;
  • Виконавча зйомка фундаменту, фасаду і інженерних комунікацій;
  • Аерофотозйомка.

</ Ul>

До речі, щоб контролювати хід будівельних робіт, своєчасно ідентифікувати деформації будівлі і відхилення від закладених в проекті параметрів, наші експерти на всіх етапах зведення об’єкта виконують виконавчу зйомку.

До переваг чиниться нами сервісу слід віднести досить низькі ціни послуг на ринку, але при цьому вища якість виконання робіт, що дозволяє бути нам однією з найкращих інженерно-геологічних компаній в країні. Вартість робіт визначається складністю наданого технічного завдання, геологічними особливостями ділянки, відведеної під будівництво, а також термінами виконання проекту. Наявність на нашому офіційному сайті інтерактивного калькулятора дозволяє попередньо розрахувати вартість витрат на наші послуги.

Як здійснюється інженерно-геодезичні дослідження в Івано-Франківську?

Замовити геодезія Івано-Франківськ

Інженерна геологія є комплексним процесом, виконуваних у певній послідовності:

   1. Підготовка. Фахівці ознайомлюються з технічним завданням наданим замовником, вивчають при наявності такої, архівну документацію суміжних ділянок даної території або пов’язану з конкретною ділянкою документацію старих проектів. Після того, як буде розроблений план виконання інженерно-геологічних вишукувань, із замовником укладається договір, в якому зазначаються строки виконання замовлення, а також ціна наданих послуг.
   2. Польові випробування. Інженерна геологія на цьому етапі зводиться до буріння свердловин, взяття на лабораторні дослідження проб ґрунтів і підземних вод. А ось інженерна геодезія орієнтована на визначення фактичних меж ділянки і його площі з урахуванням прив’язки до пунктів геодезичних мереж. Також виконується рекогносцировка місцевості з подальшою топографічною зйомкою в масштабі 1: 2000 або 1: 500.
   3. Камеральна обробка відомостей отриманих в ході польових досліджень. Фахівці в умовах лабораторії проводять дослідження фізико-механічних і морфологіческіхсвойствгрунта, встановлюють його несучу здатність, а також виявляють наявність в підземних водах агресивних хімічних компонентів здатних негативно позначитися на фундаменті. За результатами топографічної зйомки складається план-схема з координатами ділянки.

Результати виконаних інженерно-геодезичних вишукувань і геологічних досліджень ділянки для будівництва передаються замовнику у вигляді підсумкової документації, що включає в себе графіки, схеми, діаграми з пояснювальною запискою і прогнозами, все це дасть вам повну детальну інформацію про вашій ділянці. </P >

Замовити комплексну геологію і геодезію ділянки під будівництво в інженерному центрі «Геобест» можуть, як приватні особи, так і великі промислові організації. Інвестувавши в інженерно-геодезичні вишукування, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте оперативний сервіс виняткової якості. Наші колишні клієнти вже не раз повторно зверталися нам через нашого вміння виконувати поставлене завдання і регулярно залишаються задоволені якістю нашої роботи. Впевнені ви станете одним з них.

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2019
Call Now Button