Буріння свердловин

Буріння свердловин на воду від нашої компанії – це унікальна можливість вирішити питання з автономним водопостачанням земельної ділянки, заміського будинку або котеджу. Завдяки комплексному сервісу наші фахівці здійснюють не лише буріння скважин, але також облаштування свердловини і монтаж водоочисного устаткування.

Методи буріння свердловин

Зважаючи на глибину залягання підземних вод, структурний характер землі геологічного розрізу, який належить здолати, фахівцями вибирається найбільш оптимальний метод буріння свердловин на воду. Виходячи з того які при цьому використовуються механізми, сам процес можна умовно розділити на: 1. Механічний. 2. Ручний. Наша компанія упродовж тривалого часу здійснює інженерні вишукування для будівництва приватних будинків, заміських котеджів, висотних будівель, а також для облаштування земельної території.

Завдяки використанню інноваційних технологій і сучасного устаткування нашим фахівцям вдається досягти якісного результату в незалежності від міри складності поставлених завдань. Буріння свердловин Вінниця, ціна на яку приємно дивує своєю доступністю, багато в чому залежить від того який спосіб використовується.

бурение - авто

На сьогодні найбільшою популярністю і затребуваністю користуються:

 1. Шнековий. Головним достоїнством подібного методу буріння скважин на воду є його простота в експлуатації і економічність. Оптимальне рішення якщо ґрунт сухий і м’який, такий, що складається з глини і піску, а також позбавлений великих включень. Принцип дії буріння свердловин Хмельницький, ціна вигідно відрізняється від наших конкурентів, полягає в тому, що бур оснащений шнеками, діаметром від 6 до 80 см, шляхом обертальних рухів вгризається в ґрунт, витягаючи подрібнену породу із забою назовні. Таким чином голити свердловину, ціна в даному випадку буде не високою, можна на глибину від 50 до 80 метрів. Щоб уникнути обсипання стінок, свердловину необхідно вчасно зміцнити обсадними трубами.
 2. Роторний. Спочатку такий метод застосовувався у виключно сфері видобутку нафти, проте з часом отримав широке поширення в геодезичних дослідженнях на воду. В даному випадку механічне долото шляхом обертальних рухів руйнує ґрунт, який підіймається назовні за допомогою бурового розчину. Гідністю буріння скважин Львів, ціна в незалежності від об’єму необхідних робіт знаходиться в демократичному діапазоні, можна рахувати виявлення водоносних горизонтів, що залягають на глибинах від 250 до 500 метрів.
 3. Ударно-канатний спосіб. Буріння скважин Житомирська область, виконується шляхом руйнування породи за рахунок використання важкого вантажу, що скидається з великої висоти. З цією метою застосовують предмети що за формою нагадують склянку. Подібний варіант особливо актуальний для роботи на ґрунтах, що переважно складаються з глини. Незважаючи на усю затратность і трудомісткість, буріння свердловин Тернопіль, ціна послуг, що робляться нами, являється самий прийнятною в регіоні, залишається по колишньому ефективним рішенням для робіт на малій глибині.

Не втратила своєї актуальності технологія буріння свердловин Умань вручну, особливо якщо йдеться про пошук водоносного горизонту на невеликих глибинах.

Види свердловин

З урахуванням глибини залягання, а також характеру прохідних порід бурові свердловини можна розділити на 3 основних категорії:

 1. Абіссінська. Свердловина, яку можна замовити в нашій компанії, характеризується невеликою глибиною залягання, показник якої варіюється в межах 2,5 – 10 метрів. Саме з цієї причини необхідно ретельно вибирати для неї місце далеко від скупчень сміття, щоб мінімізувати вірогідність попадання шкідливих речовин в джерело.
 2. Свердловина на пісок. Буріння скважин Житомир, Київ або Дніпро дозволяє облаштувати колодязь, який розташовується на глибині 10-40 метрів і має хороші експлуатаційні характеристики, що гарантують безперебійне функціонування упродовж 12-14 років.
 3. Артезіанські. Знаходячись на глибині до 170 метрів і маючи природний вапняковий фільтр, такий колодязь відрізняється хорошою продуктивністю і високою якістю води.

Наші фахівці виконають буріння скважин Житомир, ціна на яку здатна викликати непідробний захват навіть у найвимогливіших клієнтів.

Наші переваги при бурінні

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете замовити не лише буріння скважин Рівне, ціна на яку дозволяє нам бути лідерами серед організацій задіяних в сегменті геологічних досліджень на Україні, але також ознайомитися з широким комплексом послуг, що робляться нами :

 1. Розбиття осей будівлі.
 2. Побудова інженерно-геологічного розрізу.
 3. Винесення меж ділянки.
 4. Аерофотознімання.
 5. Топографічна і кадастрова зйомка.
 6. Очищення водойм.
 7. Аналіз ґрунту.

 

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2019
Call Now Button