Визначення пружності дорожнього полотна

Модуль упругости грунта, модуль упругости грунтов

Скориставшись послугами інженерного центру «Геобест» можна замовити визначення пружності дорожнього полотна. Подібний вид геологічних вишукувань є комплексом польових випробувань і лабораторних досліджень, за результатами яких можна зробити висновок про доцільність будівництва на конкретній місцевості.

Пріоритетним завданням є обчислення модуля деформації грунту, тобто вивчення змін його властивостей під впливом різних за інтенсивністю механічних навантажень. Отримані результати становлять основу проектної документації, і дозволяють ще до початку будівництва вжити заходів і запровадити інженерні рішення здатні забезпечити тривалий термін служби дорожнього полотна.

Чому це так важливо

Зведенню житлових будинків, промислових і особливо лінійних об’єктів до яких відносяться ж\д і автомобільні дороги, в обов’язковому порядку передують інженерно-геологічні вишукування. Всі роботи спрямовані на вивчення природних і техногенних умов здатних вплинути на процес будівництва і подальшу експлуатацію об’єкта. Найбільша увага приділяється вивченню характеристик грунту, причому на всій протяжності траси. Серед безлічі параметрів, принципово важливе значення має визначення деформації, тобто зміна форми та об’єму, грунту через дії механічних навантажень. В ході численних дослідів розраховуються критичні навантаження на дорожнє полотно і грунтову основу, при яких даний тандем буде вести себе стабільно, не проявляючи схильність до деформації.

Послуга Місто Область
Визначення пружності дорожнього полотна  от  3000 грн  от 3500 грн

Справа в тому, що грунт має схильність до усадки від маси дорожнього одягу, плюс додаткові навантаження від проїжджаючого транспорту. Досить високий показник пружності грунту гарантує швидке відновлення дорожнього полотна після проїзду транспортного засобу. У випадках малого значення, з часом виявляється тенденція до поглиблення деформацій і як наслідок поява колії від шин. Тобто своєчасне визначення пружності дорожнього полотна дозволяє ще на проектному етапі вжити заходів щодо додаткового зміцнення або повної заміни підстави.

Таким чином визначення пружності дорожнього полотна є запорукою успішних будівельних робіт і безпечною, тривалої експлуатації лінійного об’єкта.

З огляду на протяжність траси і масштаб досліджень, цілком логічно виникає питання щодо вартості, по якій можна замовити визначення пружності дорожнього полотна від Геобест.

 

Визначення пружності дорожнього полотна за демократичною ціною

Незважаючи на те що інженерний центр «Геобест» територіально знаходиться в м Дніпро скористатися його послугами і замовити визначення пружності дорожнього полотна може вся Україна. Протягом багаторічної успішної діяльності в сфері інженерної геології і геодезії ми незмінно керуємося принципом індивідуального підходу і сумлінного виконання всіх узятих на себе зобов’язань.

izobrazhenie_viber_2021-08-05_15-55-56-149

Вартість визначення пружності дорожнього полотна хоч і розраховується в індивідуальному порядку, але в цілому далека від захмарних цифр і приємно радує своєю доступністю. Конкурентними перевагами інженерного центру «Геобест» слід також вважати:

1. Широкий спектр послуг, комплексних досліджень і унікальних рішень в області геології і геодезії.
2. Застосування сучасних технологій, високоточних інструментів, передового обладнання, включно з освоєнням нових методик обробки даних.
3. Взаємовигідна співпраця на підставі умов, прописаних у договорі.
4. Великий штат дипломованих експертів, що володіють багаторічним стажем і унікальними знаннями.
5. Можливість постійним та новим клієнтам вигідно заощадити за рахунок проведеної нами програми лояльності, включаючи значні знижки при замовленні досліджень в комплексі.
6. Оперативно, з гарантією якості і недорого. Про це свідчать позитивні відгуки клієнтів (фізичні та юридичні особи) які вибирають Геобест, як надійного і постійного партнера.

 

Алгоритм виконання досліджень

Команда компетентних фахівців приступає до роботи за фактом отримання заявки, оформити яку, можна не відходячи від комп’ютера на офіційному сайті «Геобест» або зв’язавшись з менеджерами за вказаними контактними даними.

На підставі наданого клієнтом технічного завдання розробляється план досліджень, вивчаються результати

izobrazhenie_viber_2021-08-05_10-46-46-076

вишукувань минулих років, якщо такі проводилися відносно конкретної місцевості. Наступним кроком стає складання договору з відображенням фіксованої ціни та інших принципово важливих моментів.

Визначення пружності дорожнього полотна з метою отримання найбільш точної і достовірної інформації здійснюється двома взаємодоповнюючими способами:

1. В ході польових робіт з використанням методу випробування штампом або прессіометра.

2. У лабораторних умовах, шляхом одно- та тривісного стиску або впливом на зразки одометром, спеціальним пристроєм, стискає матеріал у вертикальній площині. До слова силу впливу підбирають в індивідуальному порядку керуючись потенційним тиском з боку дорожнього полотна.

Всі дані відображаються потім в журналі, систематизуються в графіках, після чого визначається пружність дорожнього полотна. Висновки, результати досліджень з поясненнями та рекомендаціями відображаються в звітній документації, яка служить підставою для початку проектних робіт та отримання дозволу на будівництво.

 

Чому Дніпро і Україна вибирає Геобест

Будівництво лінійних об’єктів, зокрема доріг будь-якого призначення, вимагає грамотного і комплексного підходу, так само як і отримання максимально точних вихідних даних. Реалізація намічених цілей можлива лише за умови залучення справжніх професіоналів з бездоганною репутацією мають в своєму активі безліч успішно виконаних проектів. Саме такі висококваліфіковані геологи і геодезисти працюють в Геобест, які завжди готові взятися за замовлення будь-якої складності.

Місія інженерного центру зводиться до задоволення запитів сучасних клієнтів шляхом здійснення досліджень з гарантією якості, строго в обумовлені терміни і за одним з найбільш лояльних цін в Україні.

izobrazhenie_viber_2021-08-05_10-46-54-837

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2021
Call Now Button

ЗАКАЖИТЕ БЕСПЛАТНУЮ КОНСУЛЬТАЦИЮ: