Право власності

Оформляти право власності на землю є обов’язковою процедурою, в результаті якої в Держреєстр вноситься інформація щодо того, що права суб’єкта є чи були припинені. Вносяться ці дані державою. Те, що власник вже має право на власність, буде дійсним лише після того, як інформація була внесена до єдиного реєстру, а не тоді, коли оформлялася угода.

Оформляти право приватної власності на землю – це процедура, без якої не обійтися. Її виконують реєстратори, нотаріуси або акредитовані фахівці. В цьому випадку ви можете звернутися до нас, адже ми маємо достатній досвід в цій сфері і зможемо відповісти на будь-які ваші питання.

Отримуємо право державної власності на землю – етапи

Насправді таке оформлення можна назвати складним, тривалим і декілька заплутаним. Якщо ви плануєте провести реєстрацію, наприклад, отримали спадщину або хочете продати об’єкт, то вам буде потрібно зібрати необхідні для цього документи, яких досить таки багато. Також буде потрібно побувати в різних інстанціях.

На які етапи можна розділити цю задачу, щоб вона була виконана успішно? Послідовність буде наступною:

 • збирається вся існуюча документація;
 • надається заява для нотаріуса або реєстратора;
 • вся інформація вноситься до Держреєстру;
 • отримується Виписка, яка свідчить про права на будинок.

Є точно зазначені випадки, коли фахівець може надати свої послуги. Перша ситуація це тоді, коли проводяться певні дії з будинком, а друга – виконуються юридичні дії

Що необхідно знати?

Необхідно оформляти право власності на землю в Україні відповідно до правил закону. Часто державні реєстратори сильно завантажені, а тому ними не може бути надана консультація, яка була б вичерпною і повноцінною. Через це замовник може допустити помилки в зборі інформації, а значить, в більшості випадків, йому відмовлять в реєстрації або затягнуть з термінами. Тому краще звернутися за допомогою до фахівців. Є також український класифікатор форм власності на землю, який теж потрібно враховувати.

Є дані, які заповнюються при подачі заяви. Ви повинні вказати тип реєстрації, яка форма вашої власності, всі дані про об’єкт, дані про себе, контакти, за якими з вами можна зв’язатися, а також те, як ви хочете отримати документи.

Для того щоб ви стали власником згідно із законом важлива підготовка пакету документів, який управління юстиції розгляне і скаже вам про результат. Перелік документів оформлення прав власності складається з заяви в першу чергу. Також важливо подбати про наявність власних документів, технічного паспорту, документів про право власності. Ви повинні надати квитанцію про те, що послуги були оплачені, а також договір на те, що нерухоме майно можна використовувати.

Особливості оформлення

Оформлення права власності на кооперативну квартиру представляє собою оплату видачі витягу та держмита. Ознайомитися з реквізитами можна на сайті юстиції. Ціна, яку потрібно сплатити залежить від того, якої площі територія та може бути від 365 і до 1705 грн.

Коли портал Міністерства Юстиції опублікує своє позитивне рішення щодо вашого права власності, то це рішення набуде чинності. Дані можуть бути надані паперові та електронні. Все, що вам необхідно з інформації реєстру ви можете отримати в онлайн режимі.

Якщо були надані не всі документи, то оформлення права власності на новобудову буде більш тривалим. У деяких випадках навіть можна отримати відмову. Важливо стежити за новинами і дізнаватися, які саме документи необхідно надати в поточному році. Часто вводяться нововведення, щодо збору документації.

Чому варто звернутися до нас?

Якщо ви не хочете стояти в чергах і стикатися з різними труднощами оформлення, то можете звернутися до експертів нашої компанії. Оформлення права власності на квартиру виконується у нас в згоді з законодавством. Ми проводимо консультацію з нашими замовниками, а тому можемо відповісти на всі ваші запитання. Для цього в нас є достатньо знань. Фахівці гарантують високу якість своїх послуг. Також за допомогою нас ви зможете отримати державний акт на право власності на землю. Ми вже не один рік надаємо такі послуги, а отже зможемо врахувати всі ваші побажання.

 

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2019
Call Now Button