Проектування будинків

Проектування будинків, які здійснюють фахівці нашої компанії, дає можливість на підготовчому етапі продуктивно вирішити більшість питань, пов’язаних не лише з естетикою споруди, що зводиться, але також детально розглянути аспекти його надійності і функціональності в ході подальшої експлуатації. Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, ви зможете замовити проект будинку не лише в Києві, Житомирі і Чернігові, але і у будь-якому великому місті України. Кваліфікований персонал має великий досвід роботи в сегменті проектування будинків будь-якої складності, а наявність великого асортименту вже готових проектів дозволить підібрати оптимальний варіант, що відповідає вашим індивідуальним перевагам і фінансовим можливостям.

Ефективне рішення від надійного партнера

Необхідно відмітити, що за допомогою нашої послуги виготовлення проектів будинків, ви зможете об’єктивно і усебічно оцінити естетику, практичність і архітектуру запланованої споруди. Слід зазначити, що наші фахівці проявляють індивідуальний підхід до кожного замовлення навіть в тих випадках, коли клієнт віддає переваги типовому проекту. Кожна ділянка не повторювана по своїй площі, фізико-хімічному складу ґрунту і рельєфу. Подібні характеристики украй важливо брати до уваги під час проектувальних робіт.

Будь-який наш проект втілює собою найоптимальніші рішення, що адоптовані під конкретні кліматичні умови, склад ґрунту, її рельєф і площу території. Під час складання проектів нами враховуються усі передові тенденції, а також інноваційні віяння існуючі на сьогодні у сфері архітектурного планування і інженерних робіт. Будучи багатогранним заходом, проектування будинків вимагає усебічного підходу. На початковому етапі здійснюється інженерно-геодезичні і геологічні дослідження з метою детального вивчення ділянки. На підставі отриманих даних складаються ескізи, які обговорюються з клієнтом і при необхідності коригується відповідно до його побажань.

Наступним кроком буде складання генерального плану і супутніх креслень ліній комунікацій, а також інших елементів. Від того на скільки коректно були виконані роботи по збору даних із земельної ділянки залежить стратегія подальших робіт. Саме з цієї причини перш ніж приступити до проектування необхідно зробити комплекс інженерно-геодезичних і геологічних досліджень (топозйомку, аналіз ґрунту, визначення глибини залягання водоносного горизонту). Увесь отриманий в ході дослідницьких робіт матеріал вивчається і аналізується. І тільки на підставі підсумкових висновків і рекомендацій здійснюється проектування будинку.

За бажанням клієнта наші фахівці можуть надати вже готові ескізи будинків або розробити новий проект виходячи з індивідуальних побажань замовника. Головним достоїнством готових ескізів є їх демократичний ціновий діапазон, а також оперативність при реалізації замовлення. Попри те, що індивідуальне проектування будинків коштує набагато дорожче, проте в даному випадку береться до уваги будь-які, навіть найекстравагантніші побажання клієнтів. Використання 3d технологій дозволяє максимально реалістично, а також об’єктивно оцінити ваш майбутній котедж. Розробивши ескіз і проект фундаменту, наші фахівці розробляють робочий проект. Клієнтові надається дозвіл на проведення будівельних заходів, а інженери здійснюють підготовчі заходи, винесення осей будівлі і так далі. Завершивши робочий проект клієнтові надається підсумковий звіт в аналоговому варіанті на папері або в цифровому форматі на електроном носії.

Наші можливості

Скориставшись сервісом нашої компанії, ви зможете замовити проект будинку або заміського котеджу на найвигідніших умовах, а також ознайомитися з широким комплексом послуг інженерно-геодезичної і геологічної спрямованості, що робляться нами:

 1. Розбиття осей.
 2. Аерофотознімання.
 3. Топографічна і виконавча зйомка.
 4. Аналіз ґрунту і ґрунтових вод.
 5. Буріння свердловин.
 6. Геологічний розріз по свердловинах.
 7. Очищення водойм.
 8. Маркшейдерські роботи.
 9. Постановка на кадастровий облік.
 10. Отримання дозволу на будівництво.

 

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2019
Call Now Button