Проектування котеджів

Проектування котеджів має на увазі під собою комплекс заходів, метою яких є гарантувати споруді, що зводиться, надійність, безпеку, функціональність, а також комфорт і естетичну досконалість в ході його подальшої експлуатації.

Особливості

Проектування котеджу здійснюється на основі наявність спеціальної документації, передавальної відомості технічного характеру про специфіку ділянки. Окрім кадастрового плану, документи мають бути представлені топографічною схемою на якій вказується площа, наносяться пограничні і червоні лінії, а також геологічним звітом. Щоб добитися якісного підсумкового результату усі заходи геодезичної, так само як і геологічній спрямованості передування стадії проектування повинні здійснюватися фахівцями.

Звернувшись за вказаними контактними даними в нашу компанію, вам надається можливість замовити послугу проектування котеджу в Одесі, Житомирі, Вінниці, а також у будь-якому великому місті України на демократичних умовах.

Наші фахівці готові здійснити повний супровід стадії проектування, що дозволить побудувати надійний і функціональний будинок, а також затвердити проектну документацію у відповідних офіційних установах без особливих проблем. Розробка проекту котеджу включає вивчення і проектування окремих елементів як самої архітектурної споруди, так і ліні комунікацій (каналізація, водопровід, вентиляція). Необхідно розуміти, що будівництво заміського будинку – це комплекс заходів, де кожна деталь (площа котеджу і кожного приміщення, їх локалізація, комунікаційні мережі включаючи присадибну територію) має бути спланована і доведена до досконалості.

Ефективне рішення від надійного партнера

Розробка проекту котеджу здійснюється нашими фахівцями у декілька етапів. Стадія архітектурного проектування має на увазі реалізацію ідей клієнта з урахуванням особливостей земельної ділянки, тоді як будівельний етап припускає імплементацію комунікаційних і інженерних планів.

Провівши калькуляцію і погодивши кошторис із замовником, укладається договір підряду на проектні роботи. Наступним кроком буде створення загальної концепції, визначення стилістичних рішень і об’ємно-планувальних питань споруди, що зводиться. Далі замовникові надається план та фасад майбутнього об’єкту, затвердження яких вважається основою до створення ескізів, у вигляді комплекту креслень, які також надалі будуть погоджені з клієнтом.

З метою заощадити час клієнта, ми направляємо замовникові усі проміжні рішення на його електронну адресу. Розробка проекту котеджу в нашому офісі має на увазі роботу з моделлю формату 3d, коли наш фахівець, використовуючи комп’ютерну технологію згідно з побажаннями замовника, може внести відповідні зміни стосовно таких параметрів таких як колірний діапазон, розміри, фактура і так далі. Завершивши робочий проект клієнтові надається підсумковий звіт в двох варіантах. Далі підписується акт про виконані роботи.

Грамотно виконане проектування гарантує надійність і функціональність котеджу, що зводиться, в ході подальшої експлуатації. Саме на цій стадії проектується фундамент, головні перекриття, дах, а також основні лінії комунікацій. До того ж необхідно пам’ятати, що коректно складений проект дозволить підібрати оптимальну стратегію будівельних робіт та максимально заощадити  фінансові витрати підчас їх проведення.

Наші переваги

Замовивши в нашій компанії таку послугу як проектування будинків котеджів, ви можете бути впевнені, що отримаєте професійний сервіс, якісний результат в максимально короткі терміни, який відбиватиме усі ваші побажання і вимоги.

Скориставшись нашим сервісом, ви також зможете ознайомитися з широким спектром інженерно-геодезичних, геологічних і геодезичних досліджень, що проводяться нами:

 1. Розбиття осей.
 2. Аерофотознімання.
 3. Топографічна і виконавча зйомка.
 4. Аналіз ґрунту і ґрунтових вод.
 5. Буріння свердловин.
 6. Геологічний розріз по свердловинах.
 7. Очищення річок і озер від мулу.
 8. Отримання дозволу на будівництво.
 9. Постановка на кадастровий облік.
 10. Маркшейдерські роботи.

 

Не нашли что искали? Свяжитесь с нами!

Мы ответим на любые вопросы


Заказать бесплатную консультацию

Прием звонков

Ковинчук Лидия
Ковинчук Лидия
Перемитько Сергей
Перемитько Сергей
Ткаченко Ирина
Ткаченко Ирина
Консультант по инженерным изысканиям
(098) 014 81 70
Геология

Пример геологического отчета

Посмотреть
Геодезия

Пример геодезического отчета

Посмотреть
Наш прайс
Геологические работы Цена (грн)
Геология участка частного жилого дома (коттеджа) от 5000
Геология участка промышленного строения (склад, цех, подстанция, автозаправки, фабрики, комбинаты, и пр.) от 10000
Геология участка для высотных жилых домов от 40000
Геология для проектирования линейных сооружений (ЛЭП, водопроводы, авто и железные дороги, и пр.) от 2000 за 1км
Геология участка для площадной разведки (солнечные батареи, орошения полей, разведка карьеров, и пр.) от 1000 за 1га
Средняя стоимость бурения 1 п.м. (с техническим отчетом) для инженерно-геологических изысканий от 350 за 1 п.м.
Геодезические работы Цена
(грн)
Вынос границ 1500
Разбивка осей коттедж 1600
Топосъемка 1:500
(участок под коттедж)
2000
1 ГА топосъемка 1:500
(не застроенная)
1000
1 ГА топосъемка 1:500 (промышленная зона) 4500
1 км топосъемка для линейных сооружений (поле) 4000
1 км топосъемка для линейных сооружений (застроенная) 6500
Согласование всех коммуникаций 4000
Рекомендательные письма наших клиентов
Наши преимущества
Скорость выполнения

Мы работаем в сжатые сроки. Мы не любим растягивать свою работу, залерживать и тратить в пустую драгоценное время наших клиентов. На этапе обсуждения заказа, мы четко ставим нужный срок для проведения своей работы и укладываемся в него без всяких задержек.

Качество работы

Не смотря на большую скорость нашей работы, мы выполняем все поставленные задачи качественно и надежно. Наш огромный опыт в сфере геологических изысканий позволяет нам выполнять работу профессионально и с грамонтным подходом.

Низкие цены

То, что мы работаем быстро и качественно, никак не сказывается на цене. Мы предлагаем нашим клиентам приятные цены и регулярные акции для большей лояльности клиентов. Мы работаем по принципу цена/качество. За адекватную цену Вы получаете профессионально выполненную работу.

Комплексный подход

Обратившись к нам, Вы получаете комплексное решение той или иной задачи. Обратившись к нам, Вам не нужно больше ничего параллельно искать, где заказать дополнительно различные услуги. Мы предоставляем шикрокий спектр услуг в области инженерных изысканий.

Цена геология участка
Этапы геологических работ в

 • Предварительное изучение архивных документов, относящихся к участку строительства (если они есть).
 • Проведение полевых работ: бурение разведочных скважин, определения уровня грунтовых вод, отбор проб грунта и воды.
 • Лабораторные исследования проб грунтов и воды.
 • Камеральная обработка полученных полевых и лабораторных данных. Составление отчета, по результатам предыдущих этапов.
Цена геодезия участка
Виды геодезических работ в

 • геодезические изыскания для проектирования промышленных и гражданских объектов
 • Инженерно-геологические изыскания с согласованием
 • геодезическая съёмка для линейных сооружений
 • выкопировка 1: 2000, ситуационный план для поключения электричества и других коммуникаций
 • топографический план М 1: 500 и М 1:2000 территории любой площади
 • сопровождение при строительстве зданий и сооружений
 • промеры глубин водоемов
 • маркшейдерская съемка породных отвалов и карьеров с подсчетом обемов
 • исполнительная геодезическая съемка для ввода объекта в эксплуатацию
 • Вынос репера и границ участка в натуру
Сертификаты
Наши отзывы
Наши клиенты
Инженерно геологические изыскания для строительства Геология под фундамент Геология под коттедж Инженерная геодезия Инженерно геодезические изыскания Геодезия участка Нивелирование местности Выкопировка земельного участка
Copyright GEOBEST 2019
Call Now Button